اخبار > جایگاه بهداشت حرفه ای؟!!!


  چاپ        ارسال به دوست

پیام اول

جایگاه بهداشت حرفه ای؟!!!

برنامه های بهداشت حرفه ای در سال 1395

به نظر شما آیا بهداشت حرفه ای استان قم در جایگاه مناسب خودش قرار گرفته است؟

در مقایسه با سایر استان ها چه رتبه ای داریم؟

چگونه می شود جایگاه فعلی را ارتقاء داد؟

آیا شما هم می خواهید سهمی در ارتقای بهداشت حرفه ای داشته باشید؟

آیا واحد بهداشت حرفه ای به وظایف خود به درستی عمل کرده است ؟

آیا کارشناسان به مسئولیت خود واقفند و به آن به درستی عمل می کنند؟

بی شک تغییراتی در برنامه های بهداشت حرفه ای لازم است زیرا به فرض که جایگاه خوبی داشته باشیم باید این جایگاه را مستحکم کنیم و ارتقا بدهیم و این مهم میسر نمی شود مگر به همت جمعی

واحد بهداشت حرفه ای دست نیاز به طرف همه متخصصین بهداشت حرفه ای و ذیعنفعان دراز می کند که با هم برنامه ریزی کنیم با هم اجرا کنیم و لذت کار و تلاش را تجربه کنیم.

این فرصت شاید برای شما قابل تکرار نباشد. چندین سال درس خوانده ایم تجربه کاری داریم ولی شاید از عملکرد خود راضی نیستیم و بارها این جمله را تکرار کردیم ای کاش رشته دیگری انتخاب کرده بودم.

ما می گویم نه چه خوب که خدا این فرصت را در اختیار ما قرار داد که در جهت تامین سلامت شاغلین زحمت کش تلاش کنم.

هدف بنده این است که جان یک نفر را از مرگ نجات بدهم حتما شما هم همین نظر را خواهید داشت زیرا  خداوند نجات جان یک نفر را مساوی نجات یه عالم قلمداد کرده است. چه تجارت پر سودی!!!

امسال سال اقتصاد مقاوتی ، اقدام و عمل است.

توجه به صنایع داخلی یکی از محور های مهم اقدام عملی خواهد بود و این میسر نمی شود مگر در سایه توجه به سلامت شاغلین و برنامه های بهداشت حرفه ای در راستای تامین سلامت شاغلین می باشد.

این موضوع را باید مسئولین بدانند و هر یک از ما وظیفه داریم در اطلاع رسانی آن تلاش کنیم.

انتظار داریم مشارکت کنید و نظرات خود را  در رابطه با موارد فوق بیان کنید


٠٩:٣٨ - جمعه ٢٠ فروردين ١٣٩٥    /    شماره : ٢٣٣١٣    /    تعداد نمایش : ١١٦١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/01/20 13:20
0
0
سلام مگر چه خبر شده ؟ که ما خبر نداریم

سلام علیکم سال جدید برنامه های جدید لازم دارد.


کاربر مهمان
1395/01/24 11:2
0
0
باسلام ب نظرم مهمترین برنامه مرکز بهداشت بهتره حول حمایت از کارشناسان قرار بگیره. چه از نظر حقوقی و چه از نظر جایگاه و منزلت در صنایع. البته میدونم جواب این است که شما باید طوری رفتار کنید که جایگاهتان حفظ شود ولی مرکز بهداشت هم خیلی موثر می باشد.با تشکر

با سلام آیا وقت آن هنوز نرسیده بهداشت حرفه ای هم برای خودش یه صنف داشته باشد. تا به کمک مرکز بهداشت مطالبات صنفی را دنبال نماید.؟؟


کاربر مهمان
1395/02/15 10:4
0
0
ما خیلی از مسائل جدی را بخاطر مشکلات اقتصادی، بیکاری و .... که خیلی جدی هستند ندید می گیریم و حتی در بعضی مواقع مطرح نمی کنیم معاینات کامل تر اندازه گیری دقیق تر تغییر روش کار تغییر تجهیزات لوازم حفاظت فردی مناسب تر و با کیفیت تر و.... چون هزینه دارند. و کارفرما و طرفداران او می گویند نمی شود. اما قانون می گوید برای حفظ سلامتی افراد است باید بشود اما زور قانون نمی رسد چون در بیشتر مواقع مجبور به عقب نشینی می شویم بعد از چند وقت دیگر تقریبا چیزی نمی گوییم انگار از اول چیزی نبوده (این قضیه هم در سطح کارشناسان و هم در مسائل مدیریتی رده پایین و بالا وجود دارد) کارمان می شود سکوت غصه خوردن و....... فکر می کنم بعضی مسائل را باید مدام تکرار کنیم حتی اگر نشود

ممنون از مطالب خوبتان آنقدر بگوییم تا اثر کند


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج