لینکهای مرتبط

 

 

 

 

 

 

همایشها و سمینارها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 449104
بازديدکنندگان امروز: 181
کل بازديدکنندگان: 2880572
بازديدکنندگان آنلاين: 9
زمان بارگزاري صفحه: 0.3744 ثانيه
اخبار > کارگاه مهارت کنترل استرس و خشم در محیط کار برگزار گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

مهارت کنترل استرس و خشم در محیط کار

کارگاه مهارت کنترل استرس و خشم در محیط کار برگزار گردید.

 

کارگاه آموزشی مهارت کنترل استرس و خشم در محیط کار روز سه شنبه مورخ 16/7/92 از ساعت 8 الی 13 با حضور پرسنل بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین بهداشت حرفه ای شرکتها در سالن اجتماعات دکتر قریب مرکز بهداشت برگزار گردید. آقای سلمانیان کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در خصوص کنترل استرس و خانم قدمی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در رابطه با کنترل خشم مطالب خود را عنوان نمودند.

در این جلسه برگه های نظرسنجی در مورد این کارگاه آموزشی بین کارشناسان بهداشت حرفه ای توزیع گشت که برخی از این نظرات بدین شرح میباشند:

- خانم محمدحسینی دوره را خوب ارزیابی کرده و پیشنهاد برگزاری این دوره را برای کارشناسان بهداشت حرفه ای کارخانجات داده اند و احساس خود را از شرکت در این دوره اینگونه بیان کردند که « بهتر می توانم به مشکلات غلبه کنم »
- کارشناس دیگری دوره را خوب و کاربردی ارزیابی و مطالب را قابل استفاده دانستند و از شرکت در جلسه احساس رضایت داشتند.
- خانم سرابی محتوای دوره را کاربردی ندانسته و از نحوه پذیرایی رضایت نداشتند.
- ما بیشتر دنبال محتوای کاربردی بودیم وقت کمتری در این خصوص گذاشته شد . این نظر یکی دیگر از شرکت کنندگان بود.                                        - آقای خانی بیان مدرسین را خوب ارزیابی کرده و خواستار بحث دو طرفه بودند و بطور کلی از شرکت در جلسه احساس رضایت داشتند.
- آقای محمد پور محتوای دوره را این گونه ارزیابی کردند که دوره ی مذکور از لحاظ محتوا به صورت عینی و عملی در محیط کار مورد استفاده قرار میگیرد . و راههای بلند مدت و کوتاه مدت کنترل و کاهش استرس را بورت تفضیلی ارائه می دهد.
- و آقای حیدری نظر متفاوتی دارد و معتقد است محتوای ارائه شده از سوی مدرسین کتابی و کاربردی بود ولی برای درک در زندگی واقعی کافی به نظر نمی رسید و میتوانستند با مثالهای عینی بیشتر مطالب را اثربخش تر کنند. سعی کنند اسلایده عکس دار باشند و از یک نواختی خارج گردند در کل رضایت دارم.

 

 

 

 

 

 


٠٨:٤٦ - پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٢    /    شماره : ١٣١١٤    /    تعداد نمایش : ١٣١٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج