اخبار > تکمیل فرم نیازسنجی آموزشی


  چاپ        ارسال به دوست

نیازسنجی آموزشی سال 92

تکمیل فرم نیازسنجی آموزشی

 

همانطوریکه مستحضرید آموزش باعث ارتقاء توانمندی و توانمندی عامل بسیار مهم در امنیت شغلی محسوب می گردد. واحد بهداشت حرفه ای افتخار دارد جهت افزایش دانش بهداشتی گروههای مختلف از جمله کاردانها و کارشناسان بهداشت حرفه ای در سال ۹۱، 8170 نفر ساعت دوره آموزشی برگزار کند و برای هدفدار شدن برنامه های آموزشی فرم نیازسنجی آموزشی طراحی و در سایت قرار داده است.
از مجموع ۲۱۰ نفر کاردان و کارشناس بهداشت حرفه ای مشغول در شرکتهای استان، تعداد ۷۰ نفر فرم مذکور را تکمیل نمودند (حدود ۳۰ درصد). جای تعجب است که همین افرادی که فرم را تکمیل نمی کنند بعداً مدعی هستند که در رابطه با فلان موضوع چرا آموزش نگذاشته اید.
لذا دوره های آموزشی سال ۹۲ براساس نیازسنجی انجام شده برگزار می شود و کسانیکه در این نیازسنجی شرکت نکرده اند نمی توانند با هزینه کارفرما در دوره هایی که مطابق تبصره ۳ ماده ۲  آئین نامه کمیته حفاظت تشکیل می شود، شرکت نمایند.
اگر به پیشرفت بهداشت حرفه ای فکر می کنید در برنامه های بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت مشارکت نموده و سهم و دین خود را به بهداشت حرفه ای ادا نمائید.
برای اینکه متوجه شویم شما مطالب فوق را مطالعه کرده اید در قسمت "نظر شما" ، نظر خود را با ذکر نام خودتان درج نمائید. البته بعد از مشاهده نظر شما نام نظردهنده حذف می گردد.

 


٠٩:٠٢ - سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٢    /    شماره : ١١٨١٦    /    تعداد نمایش : ١٣٥٠


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/03/16 9:41
0
1
طرح جالبی است پیشنهاد می کنم باقی دوستان نیز فرم مذکور را ارسال نمایند.

هدف ما افزایش توانمندی شما است ممنون


کاربر مهمان
1392/04/08 11:26
0
0
با تشکر از زحمات شما، لطفا پیش از بکا رگیری چک لیست جدید پایش کاشناسان، دوره های مربوطه را برگزار نمایید.

در دست اقدام است


کاربر مهمان
1392/05/21 20:22
0
0
با توجه به اینکه تاکنون تمام نیاز سنجی ها را پر کرده ایم اما هنوز اقدامی صورت نگرفته مانند ارزیابی ریسک که متقبل هزینه در انجمن شده ایم. با تشکر.

بزودی اقدام خواهد شد


کاربر مهمان
1392/06/09 8:43
0
0
با سلام . قبل از هر چیز از زحمات کادر بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت خصوصا جناب آقای مهندس برازنده تشکر می کنم ، این فرم خیلی طرح خوبیه فقط اگه نیازهای آموزشی کارشناسان مراکز درمانی هم مدنظر قرار بگیره خیلی عالی میشه .

چشم البته بخاطر اینکه تعداد کارشناسان بهداشت حرفه ای مراکز درمانی کم هستند کار مشکل است. ولی امید وارم در مباحثی که مراکز درمانی هم مبتلا به هستند شرکت نمایید


کاربر مهمان
1392/07/03 8:43
0
0
باسلام و خسته نباشید. چنانچه دوره های تخصصی برگزار شود در پیشبرد فعالیت های کارشناسان مفید خواهد بود.با تشکر

با کمک شما انشاء الله


کاربر مهمان
1392/07/06 9:48
0
0
از زحمات شما کمال تشکر را دارم

سعی ما جلب رضایت شماست


کاربر مهمان
1392/09/03 14:13
0
0
با سلام تاکنون موارد کاریتون جالب و مفید بوده و از زمان اجراشون به اهداف والایی توی کارام رسیدم.ممنون میشم در خصوص مطلب فوق نیز بیشتر توضیح بدید

سلام علیکم به مرور مطالب زیادی در سایت قرار خواهد گرفت ما مصم هستیم به ارتقای دانش بهداشت حرفه ای کمک کنیم به کمک شما خواهد شد.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج