آموزش نرم افزار

حرکات ورزشی و نرمشی حین کار با کامپیوتر

با توجه به افزایش کار با کامپیوتر در زندگی روزمره افراد ،واحد بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هدف ارتقاء سطح آگاهی و اطلاع رسانی مردم نرم افزاری را تحت عنوان ارگونومی اداری طراحی نموده است که قابل کاربرد برای کارمندان و کلیه افراد جامعه می باشد تا با آموزش و یادآوری افراد در حرکات ورزشی و نرمشی حین کار با کامپیوتر و ارائه نکاتی در این خصوص از بروز اختلالات اسکلتی – عضلانی ناتوان کننده و محدود کننده در جامعه جلوگیری نماید.

لینک دریافت نسخه اندرویدی

http://cafebazaar.ir/app/ergonomy.boushehr.msi/?l=fa

لینک نرم افزار تحت ویندوز

لینک عضویت در کانال بهداشت حرفه ای قم

 

 

********************************************************************************

********************************************************************************

 

آموزش نرم افزارSurfer

نرم افزار Surfer يكي از نرم افزارهاي پركاربرد در مهندسي بهداشت حرفه اي محسوب مي شود. فيلم آموزشي اين نرم افزار بهمراه لينك دانلود نرم افزار توسط آقاي مهندس مسعود شفيعي مطلق، دانشجوي دكتراي بهداشت حرفه اي تهيه و در دسترس علاقمندان قرار داده شده است.

برای دریافت فایل آموزشی اینجا کلیک کنید

برای دریافت فایل نرم افزار اینجا کلیک کنید.

 

********************************************************************************

*********************************************************************************

نرم افزار جامع اطلاعات ایمنی مواد شیمیایی آموزش نرم افزار Wiser

آموزش نرم افزار Wiser (سیستم اطلاعات همراه برای پاسخ های اضطراری) یک برنامه کاربردی طراحی شده توسط انستیتو ملی بهداشت زیرمجموعه کتابخانه ملی پزشکی آمریکاست که اطلاعات جامع و کاملی را در زمینه ایمنی مواد شیمیایی در دسترس می گذارد. این برنامه کاربردی اطلاعات مفیدی شامل تعریف کامل ماده، مشخصات فیزیکی ماده، اطلاعات مربوط به سلامتی انسان و … را فراهم می کند. قسمت های مختلف این برنامه زیرمجموعه های مختلفی دارد که به صورت جامع مواد شیمیایی را از نظر بهداشت حرفه ای و ایمنی معرفی می کند. به طور مثال اطلاعاتی در زمینه سرطان زایی، مسمومیت های حاد و مزمن، حدود آستانه مجاز، مشکلات سلامتی و بهداشتی، کدهای NFPA ماده  و … را فراهم می کند.

نرم افزاری که شاید بتوان آن را بهترین و پرکاربردترین نرم افزار ایمنی و بهداشت و محیط زیست دانست.این نرم افزار بر خلاف نرم افزارهای دیگر در این زمینه به صورت کاملا فعال و بدون پرداخت هزینه است.

دریافت نرم افزار Wiser

آموزش Wiser بخش اول  آشنایی با سایت برنامه و نحوه دریافت

آموزش wiser بخش دوم شناسایی ماده شیمیایی ناشناس

آموزش wiser بخش سوم   بررسی ماده شیمیایی شناسایی شده

آموزش wiser بخش چهارم  بررسی ماده شیمیایی شناسایی شده

 

امتیازدهی