تازه های کتاب


کتاب های ایمنی و بهداشت
کتاب ایمنی و بهداشت برای درودگران
تاب ایمنی وبهداشت برای درودگران با تالیف مهندس مهدی علی گل را جهت دانلود رایگان بارگذاری می کنیم. امیدوارم که برای دوستان زحمتکش که در امور چوب و درودگری کار می کنند مفید واقع شود.
 ٠٦:٥٨ - يکشنبه ٦ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب در حوزه سلامت
کتاب چك پوينت هاي پيشگيري از استرس در كار
استرس در کار يکي از مهم ترين مسائل مورد بحث در محیط های کاری مختلف در بيشتر کشورهاست. استرس اثرات منفي زيادي دارد که شامل، بيماريهاي قلبي و گوارشي، مشکلات فيزيکي مختلف، مشکلات رواني اجتماعي و بهره وري پایین است.
 ٠٧:٠١ - پنج شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب در حوزه سلامت
تفکر سیستمی برای تقویت نظامهای سلامت
اگر هدف را بهبود شاخصهای سلامت بدانیم و بخواهیم با سرعتی قابل توجه به سمت اهداف توسعه هزاره (اعم از کاهش مرگ ومیر مادران، کنترل ایدز، مالاریا و بیماریهای دیگر)گام برداریم، بدون تردید به نظامهای نیرومند سلامت نیاز مبرم خواهیم داشت. در این دورانی که رکود اقتصادی بر آن حاکم است، همه گیری آنفلوآنزاهای نوظهور در کنار تغییرات اقلیمی به چالشهایی تبدیل شده اند که نیازمان به نظامهای نیرومند سلامت را هر روز بیشتر از دیروز به ما یادآوری میکنند.
 ٠٨:٣٧ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب در حوزه سلامت
کتاب گزارش سلامت در سال 2015 حرکت از اهداف هزاره به سمت اهداف توسعه پایدار
ر سال 2015 به پایان عصر اهداف توسعه هزاره ( MDG) میرسیم، و برنامه پسا 2015 شامل 17 هدف توسعه پایدار (SDG) میشود که جای اهداف مرتبط با MDG را میگیرند. ما در آستانه ورود به عصر جدید قرار داریم. زمان حاضر لحظه مهمی برای نگاه به گذشته و بررسی روندهای مرتبط با سلامتی که MDG را تشکیل میدادند، میباشد شناسایی پیشرفتها، برجسته نمودن نکاتی که آموختیم، تمرکز توجهات به اهدافی که به آنها دست نیافتیم، و بررسی چالشهایی که باید با آنها مواجه شویم
 ٠٩:١٨ - شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب در حوزه سلامت
کتاب گزارش اهداف توسعه هزاره-2015
در آستانه اجرای"اهداف توسعه ی پایدار" از سال ۲۰۱۶هستیم،آگاهی از دستاوردها و چالش های "برنامه های توسعه ای هزاره" که در سال ۲۰۱۵ پایان یافت، ضروری است.گزارش حاضرکه توسط سازمان ملل متحد در همین ارتباط تهیه شده است
 ٠٨:٥٤ - شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب در حوزه سلامت
دولت سلامت
این کتاب در شش فصل با تالیف: آیلونا کیکبوش، دیوید گلیچر و ترجمه: دکتر شهرام رفیعـیفر، دکتر محمد کیاسالار، بهـزاد ولیزاده به سفارش: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت بهداشت، دفتر آموزش و ارتقای سلامت توسط انتشارات مجسمه در 1000 نسخه در سال 1394 به چاپ رسیده است.
 ٠٨:٠٧ - شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>