اخبار > کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین تأمین اجتماعی


  چاپ        ارسال به دوست

قوانین تأمین اجتماعی

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین تأمین اجتماعی

 

مرکز بهداشت استان قم در نظر دارد کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین کار و تأمین اجتماعی" را برای گروه هدف بهگران و بهداشتیاران و مسئولین بهداشت حرفه ای کارخانجات برگزار نماید. در این کارگاه آموزشی که از ساعت 17 الی 18 مورخه های 18/10/92 و 2/11/92 سال جاری در سالن اجتماعات دکتر قریب مرکز بهداشت برگزار خواهد شد، جناب آقای مطیری معاون محترم سازمان تامین اجتماعی قم، قوانین مربوط به تأمین اجتماعی را توضیح خواهند داد.

ضمناً کارگاه مذکور جهت گروه هدف اختیاری می باشد. 

 


٠٩:٤٧ - شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٢    /    شماره : ١٣٨٥٨    /    تعداد نمایش : ١٧٨٦


امتیازدهی
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/09/30 16:54
2
0
لطفا کارشناسان بهداشت حرفه ای را هم دعوت نمایید.ممنون

همه شما دعوت هستید


کاربر مهمان
1392/10/03 21:37
13
4
با تشکر از زحمات بی دریغ، ارزشمند و صادقانه شما جهت پیشبرد اهداف بهداشت حرفه ای و همچنین اطلاع رسانی بسیار خوبتان

ممنون انجام وظیفه است.


کاربر مهمان
1392/10/04 20:40
3
1
با سلام این کارگاه بسیار می تواند سودمند باشد . خسته نباشید

به دیگران هم اطلاع رسانی کنید مدرس اقای مطیری معاون تامین اجتماعی است


کاربر مهمان
1392/10/07 15:22
0
0
خدا خیرتون بدهد همیشه دوره های رایگان بگذارید همیشه هم دعاگویتان خواهیم بود. ولی وقتی دوره ها ی آموزشی پولی می شه ما هم ممکن است ناراحت، عصبانی شویم اون موقع به جای دعا ......... آره.

در سال 92 تاکنون 15 دوره برنامه ریزی شده که از این 15 دوره آموزشی فقط دو دوره آن پولی بوده سه روز دوره دو روز صبح و بعداز ظهر و یک دوره فقط صبح با مبلغ 130 هزار تومان تازه این دوره های هم بر اساس ضوابط قانونی (تبصره 3 ماده دو آیین نامه کمیته حفاظت ) بوده است. ممنون و تشکر


کاربر مهمان
1392/10/08 21:54
0
1
فقط می تونم بگم آقای مهندس براتون متاسفم که همه چیز رو از دید خودتون قانونی می بینید.

می فرمایید استناد های قانونی ذکر شده را قبول ندارید یا قائلید بنده تفسیر به رای می نمایم. خوشحال می شود مصادیق آنرا بیان کنید.


کاربر مهمان
1392/10/09 10:31
0
2
آقای مهندس با توجه به پاسخی که به نظر دوستمون داده اید، دیدگاه من به شخصه درباره شما کلی تغییر کرد و احساس می کنم که شما از برگزار شدن دوره های پولی نفع شخصی می برید. یعنی واقعا مرکز بهداشت نمی تونه دوره های اجباری از طرف مرکز سلامت را رایگان برگزار کنه. پس بقیه استان ها چه کار می کنند؟ یعنی واقعا دولت خدمتگذار نمی تونه 130 هزار تومان خرج آموزش بهداشت حرفه ای بکنه؟ اینو واقعا شما یا دکتر محمدیان یا یه نفر دیگه که نماینده دولت در سیستم بهداشتی است باید جواب بده تا ما هم بدونیم چقدر دولت برای فعالیت ما بهداشت حرفه ای ها ارزش قائل هست. در ضمن بر فرض اگه الزام قانونی بر حضور در دور ه های اجباری مرکز سلامت هست که کارخونه باید پولشو بده نمی خواهد شما ما رو به آموزشگاه خودتون به اجبار راهنمایی کنید. ما خودمون به یکی از شرکت های آموزش دهنده با تشخیص خودمون می رویم آموزش می بینیم. نیازی نیست شما دایه مهربان تر از مادر برامون بشید.

سئوال بنده از شما این است چرا قانون گذار پیش بینی کرده اعضاء کمیته حفاظت در دوره هایی که ارگانهای ذیربط برگزار می کنند با هزینه کارفرما شرکت کنند. بزودی لیستی از دوره های امسال را در سایت قرار می دهیم که مشخص است کدام اجباری بوده کدام اختیاری و کدام رایگان و کدام باهزینه کارفرما - اشکالی ندارد شما می توانید هر آموزشگاهی که صلاح می دانید دوره آموزشی را طی نمایید. و گواهینامه آنرا برای ما بیاورید . ولی براحتی به کسی تهمت نزنید خدا عاقبت همه را بخیر کند


کاربر مهمان
1392/10/09 14:11
0
1
مهندس ما همین طوریش تو کارخونه از طرف کارفرما تحت فشار هستیم. شما یه راهکاری بدهید که پذیرش ما از طرف کارفرما آسان تر شود. اگه کارفرما بخواهد هزینه کند بهسازی های بهداشت حرفه ای رو انجام بده خودش کلی هست. ببخشید ولی شما قوز بالا قوز برامون درست کردید . کارفرما می گه مرکز بهداشت به خاطر این که شما را به کارگرفتیم نمی خواهد پولی یا چیزی بهشون بدیم.سعی کنید با کاهش هزینه ها کارایی رو بالا ببرید. سعی کنید کارهایی کنید که کارفرما حداقل دیدگاهش نسبت به مرکز بهداشت بهتر بشه نه بدتر. دوره ایی که این طور با منت کارفرما بیایم هیچ فایده ای نداره.به هر حال ممنون

از 15 دوره امسال فقط دو دوره با هزینه کارفرما بوده که کمتر از 50 درصد از کارشناسان شرکت کرده اند. بقیه دوره ها با هزینه مرکز بهداشت برگزار شده است و یا می شود.با منت کارفرما نیست چون در آیین نامه کمیته حفاظت پیش بینی شده است. شما به کافرما چی می گویید آیا حق را به آن می دهید که ما با برگزاری سه روز آموزش 130 هزار تومانی اختلال در چرخه صنعت بوجود آوردیم.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج